home

Ligging-contact

Lid worden 2020

Bestuur

Sponsers

Reglement

jeugd

lessen en stages

Van alles

pouleke

Actieplan GOG

GDPR-privacywetgeving

 

Bij wie kan ik terecht voor wat !

 

 

 
 

Luc De hornois

VOORZITTER

ALGEMEEN

lucdehornois@gmail.com

Patrick Meys

Voorzitter Jeugdbestuur

Jeugdcoördinatie

chrisdelen63@gmail.com

Anneke Wellens

Secretaris

Administratie

 anneke_wellens82@hotmail.com

Gi Busschots

Penningmeester

Financiën

gi.busschots@gmail.com

 

 

 


Albert Eyndels

Bestuurslid

Webmaster

webmaster@btk-tennis.be

Ann Stuyck

Bestuurslid

algemene werking

ann.stuyck@gmail.com

Hilde Jansen

Bestuurslid

algemene werking

hilde.jansen@telenet.be

Chris De Preter

Bestuurslid

Evenementen

chris.de.preter@skynet.be

Rudy Leyers

Bestuurslid

Evenementen

rudy.leyers@telenet.be

Eddy Van Kelst

Bestuurslid

Interclub

eddyvankelst@skynet.be

 

Bij wie kan ik terecht voor wat!
Luc: bardienst, algemene opmerkingen/problemen met betrekking tot BTK vzw
Gi: financiën, attesten ziekenfondsen, fiscale attesten, subsidiedossier.
Anneke: vtv-administratie, verzekeringsaangiftes, ledenlijst en ledengegevens, lidgelden.en lidkaarten
Eddy: Interclub
Patrick: jeugdwerking, lessen en lesgelden, API of vertrouwenspersoon
Albert: webmaster BTK , infrastructuur , badge , lidkaarten
Chris: activiteiten
Hilde Jansen : algemene werking/ clubkampioenschap
Ann Stuyck : pouleke , algemene werking